خدمات و پشتیبانی

شركت تجهیز آزما پاکان (تاپکو) جهت استفاده بهینه مشتريان از تجهیزات ارائه شده خدمات زیر را ارائه می نماید:

مشاوره قبل از خرید :

كارشناسان این شرکت جهت پیشنهاد بهترين تجهیزات و ارائه راه حل مناسب، آماده ارائه مشاوره به صورت حضوري یا غيرحضوري به کلیه مشتریان می باشند.

نصب، راه اندازي و آموزش کاربردی

نصب، راه اندازي و آموزش کاربردی تجهیزات خریداری شده در محل مشتريان از جمله خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط این شرکت مي باشد.

تعميرات و تامين قطعات يدكي

از آنجائیکه رضايت کامل مشتریان از اهداف اصلي این شرکت بوده، لذا تعميرات و تامين قطعات يدكي تجهیزات ارائه شده از تعهدات اين شركت به مشتریان خود می باشد.
اين شركت آماده پذيرش دستگاههايي است كه به نحوی در كاركرد عادي خود دچار مشكل گردیده اند.مهندسین مجرب این شرکت در اسرع وقت نسبت به رفع مشكل اقدام و دستگاههاي تعمير شده پس از تست نهايي و تأييد، به مشتريان بازگردانده مي شود.
بديهي است در موارد خاص كه امكان تعمير يا كاليبراسيون در ایران وجود نداشته باشد، دستگاه پس از تأييد مشتري به شرکت سازنده ارسال و پس از تعمير و تست كامل يا كاليبراسيون به مشتری بازگردانده مي شود.

دوره هاي آموزشي و سمينارها

امكانات آموزشي جهت استفاده کامل از تجهيزات ارائه شده در محل مشتريان يا این شركت فراهم است.در خصوص دستگاه های خاص و دستگاه هاي با فناوري پيشرفته دوره هاي آموزشي تکمیلی در خارج از كشور نیز پیشنهاد مي گردد.

ایران - تهران - خیابان احمد قصیر (بخارست) -  خیابان چهارم (مقدس) - شماره 6 - واحد 4 - کد پستی: 1514636517
تلفن: 543 543 88 (021)         فاکس: 260 733 88 (021)